Meist

apie_musEsselen OU põhieesmärk on tarnida parima kvaliteediga aiapiirdeid ja nende kinnituselemente, samuti osutada aiapiirete paigaldamise teenuseid.

  • Meie tooted vastavad Euroopa Liidu standarditele, kõigil toodetel on vastavussertifikaadid.
  • Tagame, et kliendi kõiki soove võetakse arvesse.
  • Meie ettevõtte eelis – pakume kvalifitseeritud spetsialistide teenuseid.

Meie ettevõttel on filiaalid Talin, kuid teenuseid osutame üle Leedu. Meie spetsialistid võivad tulla ning hinnata territooriumi ning aiapiirete sobivust kõikjal, ka kõige kaugemates Leedumaa paikades, meie professionaalsed paigaldajad teostavad aiapiirete paigaldamistöid väga operatiivselt.

Ettevõtet juhib kogenud juht. Müügiesindajad suhtlevad klientidega, konsulteerivad neid ja aitavad valida sobiva kauba. Monteerijad on hästi oma tööd tundvad spetsialistid – nad monteerivad veatult igat tüüpi aiapiirdeid ja väravaid, nende tööga jäävad rahule ka kõige nõudlikumad tellijad.

Pöörduge meie poole ja me aitame Teil viia ellu iga projekti, võtame ette ka ebastandardse ja väga keerulise aiapiirde paigaldamise.

Esselen OU – aiapiirete paigaldamise professionaalsed lahendused ühest kohast. Teostame kogu projekti alates planeerimisest kuni täislahenduseni.