Värav

Autoväravad ja jalgväravad kaitsevad koos aiapiirdega meid kutsumata külaliste ja loomade eest. Kui väravad on projekteerinud spetsialistid, need on toodetud kvaliteetsetest materjalidest ja paigaldatud professionaalselt, kaunistavad nad teie territooriumi. Materjale, millest valmistatakse väravaid ja jalgväravaid, on tänapäeval arvukalt, nii et klientidel võib olla keeruline valikut teha. Meie ettevõte pakub autoväravaid ja jalgväravaid, mis on valmistatud tsingitud metallist ning värvitud RAL paletist valitud värviga. Sel viisil töödeldud metallväravad on vastupidavad kõigile ilmastikutingimustele ja teenivad teid mitukümmend aastat.

Me valmistame järgmisi auto- ja jalgväravaid: lükandväravaid, tiibväravaid.

1

 

Lisaks paigaldame väravate automaatikat, mille abil saab väravaid avada kaugjuhtimispuldist.

  • Varustame teid kõrgekvaliteediliste punutud traat-, võrk-, plekklippidest ja vertikaalsetest varbadest aiapiiretega.
  • Pakume kõrgekvaliteedilisi eri tüüpi auto- ja jalgväravaid.
  • Osutame aiapiirete ja väravate paigaldamise (ja demonteerimise) teenuseid.
  • Tagame vastuvõetavad hinnad.
  • Pakume oma teenuseid kõigis Eesti regioonides.

5

Millele tuleb pöörata tähelepanu väravate valimisel?

Enamasti ümbritseb aed kogu hoovi, seetõttu on väga oluline valida värava õige tüüp ja asukoht. Värav kaitseb aeda võõraste jalakäijate ning sõidukite eest, seetõttu peavad selle soetama kõik, kes tahavad, et aiapiire täidaks oma funktsiooni – eraldaks koduruumi tänavast ja naabritest. Õigesti valitud värav on aia funktsionaalne element, kaunistades samas ka hoovi.

4

Kõik väravate kohta

Autodega majapidamistes on jalgvärav ja autovärav võrdselt olulised. Kui väravaid hakatakse valima juba enne aia paigaldamist, on asi lihtne, kuna siis saab koos meie spetsialistidega leida sobivaima ja kauneima variandi. Kui aga aed on juba püsti ning vaja on vaid väravaid, siis läheb asi veidi keerulisemaks, kuna teile ei pruugi sobida mitte iga värav. Ka siin tulevad appi meie spetsialistid, kes suudavad realiseerida kõik teie erilised soovid lühikese ajaga ja väga hea hinna eest.

2

Väravate mitmekesisus

Väravate valimine ning ühe või teise lahenduse kasuks otsustamine on tihti keeruline, sest väravad peavad meid teenima pikka aega. Arenev tehnoloogia pakub samas tarbijatele pidevalt uusi ja modernseid variante, mis muudavad meie elu mugavamaks. Üks geniaalsemaid väravauuendusi on automatiseeritud väravad, mis rõõmustavad just sõiduautode omanikke, kuna nii saab pääseda ebameeldivast vihmast või lumest, mis muidu krae vahele tükib, kui tuleb joosta väravat avama ja sulgema.

Olge originaalsed!

Väravad on suurepärane võimalus silma paista. Kui teie aed on tavaline ega erine teistest, siis valige ekstravagantne värav, mis lisab teie majale ja hoovile ilu ning täidab samas suurepäraselt oma peamist funktsiooni. Ärge kartke eksperimenteerida!

 

 

Comments are closed.