Vertikaalsete varbadega metallaiad

Territoorium, mida tahetakse kaitsta, tuleb ümbritseda piirdega. Samas tahame, et piire näeks ka kena välja ning oleks hinnalt vastuvõetav. Meie ettevõttel on teile lahendus – metallist varbaiad. Puitaed on maalähedane ja nõuab rohkem hoolt, metallaed on aga elegantne ja stiilne. Range, klassikalise stiiliga aed on kena ja võib olla lausa kuni 2,5 meetrit kõrge.

Nii aia karkass kui ka varvad on kaetud tsingiga ning kaetud värviga RAL paletist ning seetõttu teenivad teid mitukümmend aastat ega kaota selle aja jooksul oma algset välimust. Vertikaalsetest varbadest aed ei ole kallis. Aiavarvad ei varja päikest. Meie ettevõtte töötajad paigaldavad aia teile lühikese aja jooksul ning väga kvaliteetselt.

Saab valida 20×30 mm profiiliga või teistes mõõtudest aiavarbasid.
Teraspostide standardmõõdud on 60×40 mm. Võimalikud ka teised mõõdud.
Aed võib olla kaetud ka polüesterkattega (pulbervärvitud RAL paleti värvidega).
Aed võib olla valmistatud kliendi jooniste või fotode järgi.

Jalgväravate standardmõõdud:

Kõrgus mm Laius mm
1000 2000
1200 2000
1400 2000
1500 2000
1600 2000
1800 2000
2000 2000

Kliendi soovil valmistame ka teistsuguse suurusega vertikaalsetest varbadest aedu.

Plekkaed

Plekklippidest aed on sobivaim neile, kes soovivad rohkem privaatsust ning tahavad oma territooriumi kaitsta uudishimulike või ohtlike inimeste eest. Plekklippidest aed on valmistatud kõrgekvaliteedilistest tsingitud painutatud terasplekkidest. Aiapaneele saavad meie spetsialistid kokku monteerida nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Aiaplekid konstrueeritakse nii, et seest oleks välja näha hästi, kuid väljast ei näeks sisse. See aed ei vaja mingit erilist hoolt, kuna aia ehituseks kasutatav materjal on tsingitud ning vastupidav kõigile ilmastikutingimustele. Aia värvi saate valida ise RAL värvipaletist. Metallist aialaudadest aiapiire on müügil paneelideks kokku monteerituna.

Meie ettevõte tagab ostjatele kiire aia kohaletoimetamise ja ülespaneku. Kui usaldate aia monteerimistööd meie spetsialistidele, võite olla muretu – te saate suurepärase tulemuse.

16

Plekist lippidest aed

Aed on valmistatud painutatud terasprofiilidest.
Aed võib olla kaetud soovitud värvi polüesterkattega (RAL paletist).
Postid on valmistatud 80×40 mm profiilterasest, sein  – 2,50 mm.
Aed on müügil paneelideks kokkupanduna.
Toode sobib neile, kes tahavad hoolt mittevajavat ja ohutuse tagavat aeda.

Lisainformatsioon metallaedade ja plekkaedade kohta:

Hubase kodukeskkonna loomisel tuleks võtta arvesse nii aia välimust, värvi kui kõrgust, aga ka selle funktsiooni. Mõne jaoks on aed on lihtsalt hoovi kaunistus, mille eest kogu aeg hoolt kanda, nt hekk. Teistele on aed ohutuse garantiiks, kaitstes võõraste isikute ja loomade isiklikku ruumi tungimise eest. Väga tihti on vastsetel majaomanikel raske aeda valida. Kui soovite rahu ja privaatsust, on metallaed või plekkaed õige valik!

Suurepärane kaitse

Just seda tüüpi aiad paistavad silma tugevuse ja hea kaitse poolest ning mitte ainult pilkude, vaid ka igasuguste kõrvaliste tegurite eest. Metallaiad on väga tugevad, seetõttu ei purusta neid mistahes tugevusega löök. Samas iseloomustab plekkaeda suletus – see kaitseb teie eraelu uudishimulike naabrite pilkude eest.

18

Plekist lippidest aed

Kergus ja elegantsus

Sõna „metallaed“ võib teile silme ette tuua külma ja isegi robustse piirde, kuid tänapäeval ei ole see kindlasti nii. Õhukesed, kuid samas väga tugevad lipid võivad lisada teie majale atmosfääri ja anda ekstravagantse nüansi, täiendades lihtsat hoonet. Erinevad dekoratiivsed elemendid ja sepakunst võimaldavad igaühel luua suurepärase aiapiirde.

Modernsus ja soliidsus

Neile, kes unistavad lihtsa välimusega aiast, sobib suurepäraselt plekkaed, mis tagab maksimaalse privaatsuse ja kaitse naabrite pilkude eest. Lihtne monteerida, lai värvipalett, pikk kasutusiga – see ongi ohutu ja usaldusväärne aiapiire, mis teenib oma peremehi pikki aastaid.

Praktiline pakkumine igaühele!

Nii metallist aiad kui ka plekkaiad on väga populaarsed just oma tugevuse ning pikaealisuse tõttu. Metallaeda on sama lihtne hooldada kui plekkaeda, seda tuleb lihtsalt veidi aja tagant üle värvida ja katta roostetõrjega, mis kaitseb teie aeda kahjustuste eest. Tugevalt betoonist vundamendis istuv aed kaitseb teie kodu külma maailma eest ja lubab teil tunda rõõmu vaid oma lähedaste seltskonnast!

Comments are closed.